Znaczenie snu Choroba Parkinsona

Choroba Parkinsona jest chorobą neurologiczną, która może mieć wpływ na sen. Sny osoby chorej na Parkinsona mogą być bardzo zróżnicowane i czasami trudne do zinterpretowania. W senniku można odnaleźć wiele symboli, które mogą pomóc w interpretacji snu o chorobie Parkinsona.

Sen o niedowładzie

Sen o niedowładzie może oznaczać, że dana osoba ma obawy dotyczące swojego stanu zdrowia lub że boi się utraty kontroli nad swoim ciałem. Może to również oznaczać, że dana osoba czuje się bezradna wobec sytuacji, w której się znalazła.

Sen o trudnościach w mówieniu

Sen o trudnościach w mówieniu może oznaczać, że dana osoba czuje się niesłyszana lub ignorowana przez innych. Może to również oznaczać, że dana osoba ma trudności z wyrażaniem swoich myśli i uczuć.

Sen o drgawkach

Sen o drgawkach może oznaczać, że dana osoba czuje się bezsilna wobec sytuacji, w której się znalazła. Może to również oznaczać, że dana osoba ma trudności ze skupieniem się na jednej rzeczy lub że jest podatna na stresujące sytuacje.

Sen o utraconej sprawności fizycznej

Sen o utraconej sprawności fizycznej może oznaczać, że dana osoba czuje się bezradna wobec sytuacji, w której się znalazła. Może to również oznaczać, że dana osoba boi się utraty kontroli nad swoim ciałem lub że jest podatna na stresujące sytuacje.

Sen o braku koordynacji ruchowej

Sen o braku koordynacji ruchowej może oznaczać, że dana osoba czuje się bezradna wobec sytuacji, w której się znalazła. Może to również oznaczać, że dana osoba ma trudności ze skupieniem się na jednej rzeczy lub że jest podatna na stresujące sytuacje.

Sen o problemach z chodzeniem

Sen o problemach z chodzeniem może oznaczać, że dana osoba czuje się bezradna wobec sytuacji, w której się znalazła. Może to również oznaczać, że dana osoba boi się utraty kontroli nad swoim ciałem lub ŻE JEST PODATNA NA STRESUJACE SYTUACJE.

źródło : Choroba Parkinsona - sennik.biz

Sennik : Choroba Parkinsona

Opisz swój sen z Choroba Parkinsona i otrzymaj darmową interpretację.

Ulepszamy i aktulizujemy sennik na podstawie przesłanych snów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *