Znaczenie snu Całowanie, całować się

Sny o całowaniu i całowaniu się są bardzo popularne w senniku. Wiele osób ma takie sny, a ich znaczenia mogą być różne. Ogólnie rzecz biorąc, sen o całowaniu lub całowaniu się może symbolizować miłość, pożądanie, przyjaźń lub nawet strach. Może to również oznaczać, że jesteśmy zazdrośni lub że chcemy czegoś więcej od naszych relacji.

Sen o całowaniu kogoś obcego

Jeśli we śnie całujesz kogoś obcego, może to oznaczać, że masz nadzieję na nowy początek w twoim życiu. Możesz też mieć nadzieję na nowy romans lub przygodę. Sen ten może również symbolizować twoje pragnienia seksualne.

Sen o całowaniu bliskiej osoby

Jeśli we śnie całujesz bliską Ci osobę, może to oznaczać, że jesteś zadowolony ze swojego związku i chcesz go umacniać. Może to również oznaczać, że potrzebujesz więcej czasu i uwagi od tej osoby. Sen ten może również symbolizować twoje pragnienia seksualne.

Sen o całowaniu byłego partnera

Jeśli we śnie całujesz swojego byłego partnera, może to oznaczać, że masz jeszcze uczucia do tej osoby lub żal z powodu rozstania. Możesz też mieć nadzieję na powrót do tego związku lub po prostu tęsknisz za tym co było. Sen ten może również symbolizować twoje pragnienia seksualne.

Sen o całowaniu wroga

Jeśli we śnie całujesz swojego wroga, może to oznaczać, że masz nadzieję na poprawienie waszych relacji lub chcesz po prostu zakończyć konflikt. Możesz też mieć nadzieję na lepsze porozumienie między wami. Sen ten może równie

źródło : Całowanie, całować się - sennik.biz

Sennik : Całowanie, całować się

Opisz swój sen z Całowanie, całować się i otrzymaj darmową interpretację.

Ulepszamy i aktulizujemy sennik na podstawie przesłanych snów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *