Znaczenie snu Balast

Balast to jeden z najczęściej występujących symboli we śnie. Jego znaczenie może być bardzo różne, w zależności od tego, jak się go postrzega i jakie są okoliczności snu. W senniku balast oznacza często ciężar, który trzeba dźwigać lub coś, co nas ogranicza. Może też symbolizować obowiązki lub problemy, które musimy rozwiązać.

Sen o balasci na plecach

Jeśli we śnie nosisz balast na plecach, może to oznaczać, że masz zbyt dużo obowiązków lub problemów do rozwiązania. Może to także symbolizować twoje poczucie winy lub odpowiedzialności za coś, co się stało. Sen ten może być także ostrzeżeniem przed tym, aby nie przyjmować na siebie zbyt dużo obowiązków.

Sen o balasci w samochodzie

Jeśli we śnie widzisz balast w samochodzie, może to oznaczać, że twoje życie jest pełne obowiązków i problemów. Możesz mieć wrażenie, że twoje życie jest ciężkie i trudne do opanowania. Sen ten może być także ostrzeżeniem przed tym, aby nie przyjmować na siebie zbyt dużo obowiązków.

Sen o balasci na statku

Jeśli we śnie widzisz balast na statku, może to oznaczać, że twoje życie jest pełne trudnych sytuacji i problemów. Możesz mieć wrażenie, że twoja podróż przez Życie jest ciężka i trudna do opanowania. Sen ten może być także ostrzeganiem przed tym, aby nie przyjmować na siebie zbyt dużo obowiązków.

Sen o balasci w domu

Jeśli we śnie widzisz balast w domu, może to oznaczać, że twoje codzienno-domowe obowiązki są dla ciebie zbyt cię

źródło : Balast - sennik.biz

Sennik : Balast

Opisz swój sen z Balast i otrzymaj darmową interpretację.

Ulepszamy i aktulizujemy sennik na podstawie przesłanych snów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *